Neděle, 27 Listopad 2011 11:00

Hranice rozhodly zápas velmi rychle

Tipgames extraliga – 11. kolo

Hranice – Třeboň 29:17 (15:7)

V neděli jsme na naší palubovce přivítali poslední Třeboň, která přijela s půlhodinovým zpožděním a tak utkání místo v obvyklých 10:30 začalo až v jedenáct hodin. Nás to ale nijak nezaskočilo a i když jsme se museli obejít bez zraněného Bajgara a Čadry, začali jsme koncentrovaně, svižně a vedli hned na úvod 4:0. S vedením jsme se poněkud uspokojili a Třeboň postupně snižovala. Od stavu 8:3 jsme ale několika rychlými brankami odskočili a vytvořili si uklidňující náskok a do poločasu se nám podařilo odskočit na 15:7 a tak i první poločas skončil.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním náš náskok zvýšit, což se nám několika góly podařilo a rázem to bylo o dvanáct. Pak jsme ale polevili v koncentraci, kupili se chyby především v útočné fázi a tak se brankový rozdíl nijak neměnil. Výhra o dvanáct branek byla jistě zasloužená, sedmnáct inkasovaných branek akceptovatelných, ale dvacet devět vstřelených gólů bylo proti slabému soupeři málo, a to i přesto, že příležitost dostali všichni hráči z lavičky. V obraně dobře pracovali Šíra s Brožem, oba brankáři, jak Kučerka v prvním poločase, tak i Fabián v poločase druhém odvedli solidní výkon a v útoku byli při chuti Indrák s Weintrittem.

I dnes díky všem, kteří nás přišli v neděli svým hlasitým „Hranice do toho „ povzbudit.

• Nejlepší střelci Hranic: Indrá 7, Weintrit 6, Galus 5
  • Nejlepší střelci Třeboně: Kubík 3, Loskot 3, Kotlaba 3/2, Štěch 3
  • Sedmimetrové hody při hře: 2/0 – 4/3
  • Vyloučení: 2 - 2
  • Rozhodčí: Pavlíček, Tokoš