Zápas dvou poločasůn, ale po divokém závěru slaví házenkáři Lovosic

TJ CEMENT HRANICE – HK FCC MĚSTO LOVOSICE 32:34 (20:13)

onlajny-logo

video-logo

Odkaz na Facebook

I po čtvrtém zápase jsou Hranice stále poslední a bez jediného bodu. Ve středečním podvečeru měly ale k prolomení negativní série jednoznačně nejblíže. Hned ze začátku se dostaly do mírného náskoku, který pak ale pustily. Zajímavé byly chvíle od 14. do 17. minuty, kdy si Cement připsal tři branky v řadě a dokázal odskočit. Podobná situace se opakovala ve 22. a 23. minutě. Během tohoto úseku dokázali domácí vsítit hned čtyři branky. A i díky tomu, navzdory prognózám, po první půli vedli o fantastických sedm branek.

V úvodních minutách druhé třicetiminutovky hraničtí házenkáři náskok navíc drželi a schylovalo se k překvapení. Od čtyřicáté minuty se jim ale přestalo dařit. Lovosice postupně snižovaly a dostaly se až na jednobrankové manko. Poslední desetiminutovka už patřila hostům. Lovci mezi 53. až 56. minutou vsítili pět branek v řadě a dokázali tak poprvé od deváté minuty jít do vedení! Hranice začaly kupit chyby a zápas ztratily. Jako poslední se trefili Lovci, kteří potvrdili výhru gólem Pavla Chotěbořského na 34:32

• Nejvíce branek: Magrla 8, Polášek 7, Dolák 4 – Trkovský 10, Jenko Bogdanić 7, Hniďák 6.
  • Sedmimetrové hody při hře: 7/6 – 4/4
  • Vyloučení: 3:6
  • Rozhodčí: Přemysl Fukala – Radek Mohyla