Frýdek-Místek celkem jednoduše přehrál Hranice a v tabulce je již pátý

Extraliga mužů – 6. kolo

TJ CEMENT HRANICE – PEPINO SKP FRÝDEK-MÍSTEK 20:31 (11:12)

video-logo

Odkaz na Facebook

Ani proti Frýdku-Místku se Hranickým nepodařilo prolomit dlouhou neúspěšnou sérii, která nyní čítá již šest proher v řadě. Přitom v poločase to ještě nevypadalo vůbec špatně. Hranice dokonce ještě ve dvacáté minutě vedly. Pak si ale trenér Daniel Valo vybral time-out a Pepino zápas otočilo. Do kabin se však šlo za stavu 11:12, tedy hosté měli jen jednobrankový náskok, což vůbec nic neznamená.

Jenže vstup do druhé třicetiminutovky byl z pohledu hostů skvělý. Ti se trefili třikrát po sobě a i poté dokázali náskok postupně zvětšovat a zvětšovat. Za prvních deset minut už si udělali pětibrankový polštář. Domácí postupně odcházel dobrý výkon i motivace, takže se Pepino dostalo k výhře 31:20.

• Nejvíce branek: Ševčík 4, Dořičák 4, Piwko 4 – Chudoba 4, Brožek 4, Bureš 4, S. Mlotek 4.
  • Sedmimetrové hody při hře: 4/3 – 4/4
  • Vyloučení: 7:6
  • Rozhodčí: Marek Bareš – Jakub Uhlíř