Sobota, 03 Prosinec 2011 16:30

Dukla si stále držela vedení

Tipgames extraliga – 12. kolo

Dukla – Frýdek-Místek 36:26 (18:13)

Po většinu utkání držela Dukla vedení na své straně. V 7. minutě zvyšoval Kotrč už na 5:1, o deset minut později vedli domácí 12:5. Na tom, že skóre Frýdeckých narůstalo výrazně pomaleji, měl svou zásluhu i domácí brankář Petržela, přesto však pět minut před koncem poločasu snižoval Vacula v dresu hostů na rozdíl čtyř branek 10:14. I ve druhé půli bylo vedení domácích z počátku dost výrazné na to, aby drželi Pražané Frýdecké pod tlakem. Bohužel jen prvních deset minut. Pak přišel výpadek Dukly a Frýdek se dotáhl na rozdíl tří branek. V poslední čtvrtině utkání už ale držel aktuálně druhý nejlepší celek Extraligy otěže utkání opět pevně v rukou a postupně navýšil své vedení, především zásluhou Lehockého s Allapuliosem, až na konečných deset branek.

• Nejslepší střelci domácích: Allapulios 6, Lehocký 6, Kotrč 5/1
  • Nejlepší střelci hostů: Dyba 6, Hes 4/4, Meca 3, Vacula 3
  • Sedmimetrové hody: 1/1 – 5/4
  • Vyloučení: 4 - 2
  • Rozhodčí: Větrovský, Zych