TJ CEMENT HRANICE – HC DUKLA PRAHA 28:40 (12:21)

onlajny-logo

video-logo

Odkaz na Facebook

Dukla tentokrát vyjela do Hranic, kde byla jasným favoritem. Svou roli naplňovala již od úvodních minut. V desáté minutě vedla o čtyři branky, postupně se jí dařilo náskok ještě navyšovat. Často se trefovali Jakub Krušberský s Jiřím Dokoupilem. V poločasové pauze pak na světelné tabuli svítilo skóre 12:21.

Druhá půle se moc neodlišovala. Dukla hrála to, co potřebovala. Hranice sice svůj výkon trochu zlepšily, protože dokázaly zaznamenat šestnáct gólů. Pražané jich dali za druhý poločas devatenáct a celkově tedy vyhráli 40:28, čímž se vyhoupli na osmé místo se sedmi body, přičemž dva zápasy má oproti ostatním stále k dobru. Hranice zůstaly poslední.

• Nejvíce branek: Pinkas 7, Halama 5, Polášek 5 – Dokoupil 8, Krušberský 7, Sviták 5
  • Sedmimetrové hody při hře: 6/4 – 2/2
  • Vyloučení: 4:5
  • Rozhodčí: Michal Hanák – Luboš Pavlíček