Od první do poslední minuty házenkáři Prešova kontrolovali zápas v Hranicích

TJ CEMENT HRANICE – TATRAN PREŠOV 27:40 (14:22)

onlajny-logo

video-logo

Odkaz na Facebook

Házenkáři Prešova vstupovali do zápasu proti Hranicím v roli jasného favorita. Cement prohrál všechny dosavadní zápasy a začátek duelu neměl dobrý ani tentokrát. Hráči Cementu dokázali se soupeřem držet krok pouze v první části zápasu. Hranice snížily na 9:12 ve 12. minutě a následně už dominovali hosté. Do výraznějšího náskoku se dostali mezi 24. a 26. minutou, když se postupně prosadili Oliver Rábek, Peter Kimák-Fejko a Sergio Garcia Lopez. Po prvním poločase vedl Tatran 22:14. Domácí si dokázali vypracovat šance, ale měli problémy s přesností střelby.

Hostující celek pokračoval v aktivní hře i ve druhém poločase. Pavel Hernandez sice neproměnil v počátku půle sedmičku, ale chuť si spravil velmi rychle, kdy po krásné akci navýšil vedení svého týmu na deset branek 25:15. Domácí házenkáři se svým soupeřem nedokázali držet krok. Červenou kartu dostal Jaroslav Fulneček. Prešovští se opírali především o útočné dovednosti Lukáše Urbana a Olivera Rábeka. Oba shodně zaznamenali šest branek. Tatran po dobrém výkonu vyhrál na půdě soupeře 40:27. TJ Cement Hranice tak pořád na vítězství čeká.

• Nejvíce branek: Halama 7, Ševčík 5, Andrš 4 – Urban 6, Rábek 6, Galubovič 5.
  • Sedmimetrové hody při hře: 2/2 – 3/5
  • Vyloučení: 5:5
  • Rozhodčí: Pavel Pluhař – Tomáš Suchánek