Hranice nedokázaly vzdorovat Kopřivnici a prohrály rozdílem 5 branek

TJ CEMENT HRANICE – KH ISMM KOPŘIVNICE 24:29 (9:15

onlajny-logo

video-logo

Odkaz na Facebook

Duel v Hranicích nenabídl moc branek. A to hlavně jeho první poločas. Začátek ovládla Kopřivnice, která na úvodní trefu Matyase Pinkase reagovala čtyřmi góly. Pak se Hranice skoro dotáhly, Miroslav Halama ale neproměnil sedmičku a místo srovnání se tak k dalším trefám dostali Kopřivničtí. Po patnácti minutách už vedli hosté o tři branky a své vedení stále navyšovali. Poločas skončil výsledkem 9:15.

Hranicím se nepodařilo vstoupit do závěrečných třiceti minut dobře, útoky sice proměňovaly, ale soupeře ke gólům pouštěly taktéž. I díky dvěma neproměněným sedmičkám Kopřivnice v závěru se Hranicím podařilo snížit na rozdíl pěti gólů, na prohře to ale nic nezměnilo. Hosté tak v tabulce postoupili na osmé místo před Nové Veselí.

• Nejvíce branek: Andrš 7, Pinkas 6, Dolák 4 – Musálek 6, Bukovský 5, Brito Benítez 5
  • Sedmimetrové hody při hře: 3/1 – 5/2
  • Vyloučení: 2:4
  • Rozhodčí: Václav Horáček – Jiří Novotný