Sobota, 03 Prosinec 2011 17:00

Zápas skončil těsným vítězstvím Brna

Tipgames extraliga – 12. kolo

Brno – Kopřivnice 25:24 (12:14)

Proti jednoznačnému průběhu utkání v hlavním městě bylo utkání v jihomoravské metropoli o poznání vyrovnanější. Vedení se přelévalo v první půli ze strany na stranu a nejvýraznější rozdíl ve skóre panoval o poločase, kdy vedli Kopřivničtí o dvě branky. Tento náskok dokázalo družstvo Kopřivnice udržovat dlouho i ve druhé půli a domácí dokázali opět vyrovnat až ve 47. minutě za stavu 21:21, v 54. minutě pak poslal domácí družstvo do vedení Korejčík. Drama trvalo až do konce zápasu. Poslední tři minuty už ale domácí ze všech sil bránili svůj těsný jednobrankový náskok a žádný z celků se tak nedostal do střelecké příležitosti. Domácí, v jejichž dresu i dnes střelecky nejvíce vynikal Hubáček, tak dovedli utkání, jemuž by slušela remíza, nakonec do vítězného konce.

• Nejslepší střelci domácích: Hubáček 9/3, Korejčík 3, Večeřa 3, Kudla 3
  • Nejlepší střelci hostů: Reček 6, Hanzelka 4, Aspridis 4
  • Sedmimetrové hody: 3/3 – 3/1
  • Vyloučení: 5 - 5
  • Rozhodčí: Macho, Hájek