Extraliga mužů – 18. kolo

TJ CEMENT HRANICE – SKKP HANDBALL BRNO 22:35 (10:20)

video-logo

Odkaz na Facebook

Brno dorazilo do Hranic jen v jedenácti hráčích. Prvních deset minut se hrála vyrovnaná házená. Vše se zlomilo od 11. minuty, kdy Miroslav Halama a Jakub Padalík neproměnili dvě hranické sedmičky po sobě. Na druhé straně soupeř skóroval třikrát po sobě a dostal se do náskoku. Ten po timeoutu vylepšil během 19. až 26. minuty, kdy vsítil sedm branek, zatímco Cementu povolil jen jedinou. Poločas skončil 10:20 z pohledu domácích.

V druhé části Martin Kocich rozbalil svou show naplno. Prvních pět branek Brna padlo na jeho triko. Hranicím se ovšem dařilo odpovídat. Ve 41. minutě viděl červenou kartu za třetí vyloučení domácí Jakub Padalík. Po ní sice Cement dvakrát snížil, ale jeho manko se po chvíli znovu navýšilo. Kocich od 49. minuty skóroval ještě pětkrát a v zápase si připsal neskutečných osmnáct branek. Na finálních 35:22 uzavřel Matouš Kolečkář.

• Nejvíce branek: Pinkas 7, Andrš 5, Dořičák 4 – Kocich 18, Kolečkář 5, Ratkovský 4, Zahradníček 4
  • Sedmimetrové hody při hře: 4/3 – 7/7
  • Vyloučení: 4:2 ČK: 41. Padalík (HRA)
  • Rozhodčí: Petr Kremláček – Filip Procházka