Zápas plný zlomů, Hranice vydolovaly s Veselím zasloužený bod

TJ CEMENT HRANICE – TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 26:26 (16:12)

onlajny-logo

video-logo

Odkaz na Facebook

Zlomové momenty: Hranice odskočily povedenou pasáží mezi 10. a 15. minutou, kdy se sérií 5:0 dostaly do vedení 9:5. Veselí naopak předvedlo parádní start do druhého poločasu a během první desetiminutovky získalo jednobrankový náskok. Ještě šest minut před koncem vedl Sokol 25:22, Zamarski ale půl minuty před koncem srovnal na konečných 26:26.

Zajímavost zápasu: Remízou si Hranice zajistily teprve druhý bod v sezoně. Veselí naopak ztratilo na venkovním hřišti a s bilancí 1-1-8 je páté nejhorší mimo domovskou halu.

Nejlepší střelec: Pro Filipa Dořičáka se jednalo o pikantní duel, vždyť v loňském ročníku dres celku z Vysočiny oblékal. Možná i právě proto byl s osmi brankami nejlepším střelcem a dotáhl Severomoravany k bodu.

Co výsledek znamená: Hranice snížily ztrátu na předposlední Maloměřice a aktuálně musí dohánět čtyři body. Veselí naopak mohlo jít v případě výhry na sedmé místo, s 19 body však uzavírá první desítku a aktuálně je těsně za postupovou hranicí do play-off.

• Nejvíce branek: Dořičák 8, Pinkas 6, Halama 4, Andrš 4 – Halíček 4, D. Flajsar 4, Gregorovič 4, Tomášek 4
  • Sedmimetrové hody při hře: 4/3 – 2/2
  • Vyloučení: 3:2
  • Rozhodčí: Lukáš Veselý – Jan Zelenka