Kopřivnice zvítězila nad Hranicemi v sedmém vzájemném utkání v řadě

Extraliga mužů – 10. kolo Play Out

KH ISMM KOPŘIVNICE – TJ CEMENT HRANICE 35:26 (16:16)

video-logo

Odkaz na Facebook

Zlomové momenty: Po 15 minutách vedli domácí po trefě Davida Lefana už 9:4. Na tento nástup domácích ale ještě stihnul Cement zareagovat. Začátek druhé půle se nesl v podobném duchu. Hranice vzdorovaly do 37. minuty, pak ale přišla 4branková šňůra domácích a naděje Cementu na další bodový zisk se rozplynuly.

Zajímavost zápasu: Kopřivnice zvítězila nad Hranicemi v sedmém vzájemném utkání v řadě. Cementu se naposledy podařilo Moravany porazit 20. února 2021.

Nejlepší střelec: 23letá levá spojka domácích David Lefan se poslední dobou rozstřílela. Ve čtyřech závěrečných duelech Lefan nastřílel 30 branek. V tomto klání rozvlnil síť sedmkrát.

Mládí vpřed: 21letý křídelník Jakub Ježek převedl svůj druhý nejlepší výkon v sezoně, když přesně zacílil v pěti případech. Více branek dal v tomto ročníku jen na podzim do branky Jičína.

Co výsledek znamená: Kopřivnice ovládla boje o záchranu s 36 body, kdežto Hranice, které skončily na poslední místě se už delší dobu připravují na baráž.

• Nejvíce branek: Lefan 7, Ježek 5, Brito Benítez 5 – Dořičák 5, Siročák 4, Padalík 4
  • Sedmimetrové hody při hře: 6/4 – 2/1
  • Vyloučení: 1:5
  • ČK: Piwko (HRA)
  • Rozhodčí: Kateřina Fialová – Marta Sovová