Hranice jsou po prvním zápasu blíže extralize, ale náskok nemají velký

Extraliga mužů – baráž o Chance Extraligu 1. kolo

TJ CEMENT HRANICE – KH BEECH VSETÍN 29:25 (13:12)

video-logo

Odkaz na Facebook

Zlomové momenty: Rozhodovalo se až ve druhém poločase. Skóre se přelévalo ze strany na stranu. Hranice poprvé odskočily těsně po přestávce, kdy se prosadily třikrát v řadě. Vsetín totiž čekal osm minut na gól. Ve 45. minutě Cement završil čtyřgólovou šňůru a vedl už 23:16. Hostům se však povedl závěr lépe a limitovali část ze své ztráty, nakonec padli o čtyři branky.

Zajímavost zápasu: Exekutoři sedmimetrových hodů byli v zápase stoprocentní. Petr Magrla proměnil za hosty čtyři sedmičky, za domácí se jednou trefil Miroslav Halama a jednou Jakub Padalík.

Nejlepší střelec: Právě Miroslav Halama, 22letý křídelník Hranic, zazářil sedmi góly stejně jako vsetínský Petr Magrla, jenž ještě na začátku sezony oblékal i dres Cementu.

Co výsledek znamená: Dvojzápas o účast v Chance Extralize je stále otevřený. Hranice si vypracovaly čtyřgólový náskok, který se bude Vsetín smazat v domácí sobotní odvetě.

• Nejvíce branek: Halama 7, Piwko 6, Dořičák 5 – Magrla 7, Vavrys 4, Weintritt 4
  • Sedmimetrové hody při hře: 2/2 – 4/4
  • Vyloučení: 5:1