Karviná zapisuje již 7 vítězství, Hranice stále zůstávají na dvou bodech

Chance Extraliga mužů – 9. kolo

TJ CEMENT HRANICE – HCB KARVINÁ 20:32 (9:15)

video-logo

Odkaz na Facebook

Zlomové momenty: Začátek utkání byl velmi vyrovnaný, ve 21. minutě srovnával domácí Matěj Pelák na průběžných 8:8. Ještě do konce prvního poločasu ale stihl Baník přidat dalších sedm tref, zatímco Cement pouze jedinou. Vybudovaný náskok si hosté drželi i ve druhé půli a postupně k němu přidávali další zásahy.

Zajímavost zápasu: Na straně domácích byla nejaktivnější hned čtveřice střelců, za Baník zase šest branek zapsali hned tři hráči.

Nejlepší střelec: Ke kontu Cementu nejčastěji gólově přispívali třígóloví Šimon Klus, Jan Ševčík, Dan Korger a Luděk Piwko. V dresu Karviné se šesti brankami zapsali Dominik Solák, Matěj Nantl i Adam Ptáčník.

Co výsledek znamená: Karviná zapisuje již sedmé vítězství v sezoně a dotahuje se na čelo tabulky. Na druhé straně Hranice stále zůstávají na dvou bodech, které získaly v duelu se Strakonicemi.

• Nejvíce branek: Klus 3, Ševčík 3, Korger 3 – Nantl 6, Solák 6, Ptáčník 6
  • Sedmimetrové hody při hře: 2/1 – 2/1
  • Vyloučení: 1:2
  • Rozhodčí: Pavel Blanár – Jiří Opava