Chance Extraliga mužů – 14. kolo

TJ Cement Hranice – SKKP Handball Brno 29:25 (15:13)

video-logo

Odkaz na Facebook

Zlomové momenty: Brno naskočilo do utkání v roli favorita, kterou ze začátku plnilo. V 16. minutě se ujalo čtyřbrankového vedení, jenže následně se do konce poločasu prosadilo už jen čtyřikrát, zatímco Hranice nasázely deset gólů. Ve druhé půli drželi domácí své vedení až do samotného konce a nakonec slavili výhru 29:25.

Zajímavost zápasu: Kénik vstřelil od začátku sezony méně gólů pouze jednou, a to na palubovce mistrovské Plzně.

Nejlepší střelec: Domácí rozprostřeli ofenzivní povinnosti na více hráčů, vyčníval pouze šestigólový Marek Třeštík. Většinu útočných akcí Brna zase zakončoval Dejan Kukulovski, jenž zapsal devět tref.

Co výsledek znamená: Jedenácté Hranice potřetí v sezoně vítězí a stahují ztrátu na Jičín. Třetí Brno zaváhalo v boji o vedoucí příčky a na druhou Karvinou ztrácí už pět bodů.

• Nejvíce branek: Třeštík 6, Polášek 4, Pelák 4 – Kukulovski 9, Bosák 5, Mahušek 2
  • Sedmimetrové hody při hře:1/1 – 6/3
  • Vyloučení: 3:5
  • Rozhodčí: Adam Beneš – Jiří Kubis