HCB KARVINÁ – TJ CEMENT HRANICE 26:16 (9:8)

onlajny-logo

video-logo

Odkaz na Facebook

Zlomové momenty: Baník se sice dostal zásluhou čtyřgólové série do vedení 5:3, ale Hranice se statečně držely a neustále dotahovaly. Úvodní poločas byl střelecky velmi skromný a skončil vedením Karviné 9:8. Vstup do druhé půle ale vyšel Baníku mnohem lépe. Během osmi minut nastřílel pět gólů, zatímco soupeř jen jeden. Od 41. minuty přišla další čtyřbranková série, která domácí uklidnila. Baník nakonec po výhře 26:16 slaví dva body.

Zajímavost zápasu: Oba týmy hrály velice disciplinovaně. Ani jeden z nich neobdržel dvouminutový trest.

Nejlepší střelec: Střelecky se nejvíce dařilo Šimonu Klusovi. Ten se prosadil šestkrát, čímž vylepšil svůj nejlepší sezonní výkon v Chance Extralize. Jeho maximum předtím byly čtyři gól v zápase.

Co výsledek znamená: Karviná se minimálně do víkendu dotáhla na ztrátu jediného bodu za vedoucí Plzeň. Hranice mají po dvaceti duelech stále na kontě šest bodů.

• Nejvíce branek: Živanov 4, Harabiš 4, Solák 4 – Klus 6, Třeštík 2, Dořičák 2, Piwko 2
  • Sedmimetrové hody při hře: 6/3 – 2/2
  • Vyloučení: 0:0)
  • Rozhodčí: Petr Kirchner – Michal Vacula