Zubří hraje ve velké pohodě, z posledních sedmi utkání padlo jen jednou

Chance Extraliga mužů – 23. kolo

TJ Cement Hranice – HC ROBE Zubří 24:32 (12:15)

video-logo

Odkaz na Facebook

Zlomové momenty: Do 22. minuty se hrálo vyrovnaně, ale poté přepnulo Zubří na vyšší rychlostní stupeň a odskočilo do poločasu do třígólového vedení. I vstup do druhé části zachytili lépe hosté, kteří díky dvěma tříbrankovým sériím navýšili své vedení až na konečných 32:24.

Zajímavost zápasu: Zubří hraje ve velké pohodě, z posledních sedmi utkání padlo jen jednou, a to s Plzní.

Nejlepší střelec: Na domácí straně mohli pětkrát slavit Vít Kučera s Matějem Pelákem. V dresu Zubří zaznamenal hned osm zásahů Tomáš Kyryljuk.

Co výsledek znamená: Pro Zubří se jedná o důležitou výhru, jelikož si stále hýčká náskok před Frýdkem-Místkem, který je na posledním postupovém místě. Hranice zůstávají na šesti bodech.

• Nejvíce branek: Kučera 5, Pelák 5, Polášek 3 – Kyryljuk 8, Bajer 6, Mičkal 4
  • Sedmimetrové hody při hře: 4/3 – 3/1
  • Vyloučení: 2:4
  • Rozhodčí: Vojtěch Beňuš – Jakub Uhlíř