Zápas v Hranicích se pro favorita z Plzně zlomil po polovině první části

Chance Extraliga mužů – 26. kolo

TJ Cement Hranice – Talent tým Plzeňského kraje 25:33 (13:20)

video-logo

Odkaz na Facebook

Zlomové momenty: Zápas se pro favorita z Plzně zlomil po polovině první části. V té době totiž Talent vstřelil sedm gólů bez toho, aniž by se prosadili domácí. Ti se sice do konce poločasu nevzdali, ale když Talent hned po přestávce vstřelil další tři góly za sebou, definitivně zlomil odpor soupeře a došel pro vítězství v posledním utkání základní části.

Zajímavost zápasu: Hranice ztratily druhý poločas poměrem 12:13, vysoké manko z první půle však bylo rozhodující.

Nejlepší střelec: Na domácí straně se na skóre čtyřmi góly podíleli Matěj Pelák s Jakubem Padalíkem, za hosty sedmkrát přesně pálili Jakub Šindelář a Daniel Bláha.

Co výsledek znamená: Plzeň si už dříve zajistila první místo a v play-off vyzve Frýdek-Místek, Hranice v základní části skončily předposlední a čeká je boj o udržení

• Nejvíce branek: Dořičák 7, Kučera 4, K. Galia 4 – Josef 6, Bolehovský 6, Erebai 6
  • Sedmimetrové hody při hře: 3/2 – 1/1
  • Vyloučení: 4:2
  • Rozhodčí: Friedel Pavel – Kučerka Tomáš