Dosud neporažené Zubří poprvé padlo

Ilustrační foto Ilustrační foto

Tipgames extraliga – 13. kolo

Jičín – Zubří 25:22 (10:11)

Dosud neporažené Zubří poprvé padlo. Potvrdilo tak skutečnost, že z Jičína se vozí body jen zřídka kdy. V prvním poločase viděli diváci jen málo branek. Ještě ve 22. minutě vedli Zubřané rozdílem tří branek 8:5, ve 25. minutě už ale domácí především zásluhou Krause a Kvasničky vyrovnali na 8:8, do kabin si však přece jen hosté odnášeli minimální náskok. Rozhodující náskok si vytvořili Jičínští ve 38. minutě, kdy to bylo 15:12. Hostující hráči už po zbytek zápasu nedorovnali, stále ztráceli na soupeře alespoň dvě branky. Navíc je může mrzet další zranění pivota Bechného, který si poškodil rameno. Minutu před koncem to bylo 23:19. Během poslední minuty padly ještě čtyři branky, bohužel pro Zubří jen dvě z nich do branky Jičína, a tak Valaši odjíždí ze severu Čech bez bodů.