Čtvrtek, 15 Prosinec 2011 18:00

Nástup domácích sice Karviná nezachytila ale ..

Tipgames extraliga - 14. kolo, předehrávka

Přerov – Karviná 31:38 (15:19)

Nástup domácích Karviná nezachytila a především zásluhou přerovského Kovaříka brzy prohrávala 2:5. Na konci první čtvrtiny už ale bylo vyrovnáno na 8:8 a pak už začalo narůstat vedení hostů. Utkání bylo na branky velmi bohaté i přesto, že domácí brankář Štolcar i gólman Karviné Lefan si připsali řadu úspěšných zákroků. O poločase byl rozdíl ve skóre čtyřbrankový, ve druhém poločase se ale manko domácího celku začalo postupně zvětšovat. Ve 35. minutě to bylo už 16:24 a osmi až devítibrankový náskok si pak Karviná udržovala prakticky až do konce zápasu. Ve 42. minutě prohrávali domácí dokonce o deset gólů 20:30. Vydra, který vystřídal Štolcara v domácí brance, sice několikrát zabránil karvinským ostrostřelcům vedeným Chudobou, Vančem a Petrovským skórovat, domácí však vysokou ztrátu už dotáhnout nedokázali. O mírnou korekci se v posledních minutách postarali Mužík s Hastíkem.

• Nejslepší střelci domácích: Pernička 8/4, Hastík 6/2, Kovařík 4, Plšek 4, Zedek 4
  • Nejlepší střelci hostů: Chudoba 9, Petrovský 9/2, Vančo 8
  • Sedmimetrové hody: 6/6 – 3/2
  • Vyloučení: 4 - 7
  • Rozhodčí: Opava, Válek