Sobota, 17 Prosinec 2011 18:00

Tříbrankovou ztrátu už hosté nedotáhli.

Tipgames extraliga – 14. kolo

Hranice – Lovosice 21:20 (8:10)

Poté co Dukla minulý týden připravila Lovosické o body v nervy drásajícím závěru bojovného utkání, ztratili Severočeši další dva předvánoční body v Hranicích. A opět podlehli o jedinou branku. V prvním poločase přitom tahali za delší konec. V 17. minutě vedli 5:4, pět minutě před koncem prvního poločasu 10:7.

Během poslední pětiminutovky první půle padl jediný gól, rozchytali se brankáři a střelci ztratili na přesnosti. Druhý poločas naopak vyšel lépe domácímu celku. Sérií čtyř branek překlopili těsné vedení 13:12 na svou stranu, dlouho ho však nedokázali navýšit.

Rozhodujícím okamžikem zápasu byly tři branky Galuse mezi 49. a 58. minutou. Tehdy byl stav 21:18 a tuto tříbrankovou ztrátu už hosté nedotáhli.

• Nejlepší střelci Hranic: Galus 5/1, Čadra 5, Šíra 3, Weintritt 3
  • Nejlepší střelci Lovosic: Horký 4, Jelínek 4, Kolomazník 3, Škvařil 3
  • Sedmimetrové hody při hře: 4/1 – 3/1
  • Vyloučení: 1 – 4
  • Červená karta: Landa
  • Rozhodčí: Pavlíček, Simu