Sobota, 17 Prosinec 2011 17:00

Brňané svůj náskok udrželi až do konce

Tipgames extraliga – 14. kolo

Brno – Třeboň 24:20 (12:12)

V jihomoravské metropoli dnes hrál předposlední s posledním a stejně jako v Praze nebo v Hranicích i tady sledovali diváci poměrně vyrovnané utkání. Ve 24. minutě domácí sice Třeboňským utekli na rozdíl tří branek 10:7, dobře mířící Kubík s Kotlabou však do přestávky ještě dokázali nepříznivý stav vyrovnat a druhá půle se tak začínala „od nuly“. Tentokrát se domácí ujali vedení hned po příchodu ze šaten a po celý poločas si udržovali tříbrankový náskok před jihočeským celkem. Dařilo se Kudlovi a a v proměňování sedmimetrových hodů tradiční opoře Králova Pole Hubáčkovi. V poslední minutě Brňané svůj náskok zvedli na pět branek 23:19 a domácí dokázali už jen korigovat přidáním kulaté dvacáté branky z ruky nejlepšího střelce Třeboně Kubíka.

• Nejslepší střelci domácích: Kudla 6, Hubáček 5/4, Joppek 4
  • Nejlepší střelci hostů: Kubík 9/2, Čapek 3, Kotlaba 3/2
  • Sedmimetrové hody: 6/4 – 5/3
  • Vyloučení: 3 - 4
  • Rozhodčí: Větrovský, Zych