Sobota, 17 Prosinec 2011 18:00

Jičín se postaral o jednoznačný výsledek

Tipgames extraliga – 14. kolo

Kopřivnice – Jičín 22:30 (10:15)

Proti třem výše popsaným vyrovnaným zápasům se jednoznačného výsledku dočkalo ke své nelibosti publikum v Kopřivnici. Tady vstoupili do utkání lépe Jičínští a vedení si drželi po celý zápas. Domácí házenkáři na soupeře ztráceli po celý první poločas dvě až tři branky, těsně před přestávkou jejich ztráta narostla na pět branek. Ještě dynamičtější start měli hostující hráči do druhé půle. Ve 38. minutě vedli už 20:11 a to především díky rychlým útokům Kvasničky s Krausem. Ve 45. minutě vedli už o jedenáct 23:12, svůj podíl na tom měl jičínský gólman Veverka. Utkání už bylo rozhodnuto, nebylo v silách domácího celku zápas zdramatizovat. Po zbytek hrací doby ztrácela Kopřivnice na soupeře přibližně deset branek, těsně se zazněním sirény korigovala na 22:30.

• Nejslepší střelci domácích: Krejčiřík 4, Frančík 4, Gřes 3/1, Krčmář 3
  • Nejlepší střelci hostů: Kraus 7, Vocásek 4, Kriso 4, Bareš 4
  • Sedmimetrové hody: 1/1 – 1/1
  • Vyloučení: 3 - 1
  • Rozhodčí: Králíček, Letev