Středa, 08 Únor 2012 22:43

Pro Přerov skončil tento duel vítězně

Tipgames extraliga – 15. kolo

Přerov – Královo Pole 35:29 (17:16)

Extraligoví fanoušci s napětím očekávali, jak se v herním projevu Přerova projeví zimní změny v sestavě. První poločas duelu v Přerově byl velmi vyrovnaný a na branky bohatý. Bylo tomu tak především díky přesnosti střelby obou týmů a řadě úspěšně zakončených rychlých útoků. Dařilo se nejvíce Plškovi s Hradilem, v dresu hostů vynikal již tradičně Hubáček spolu s Večeřou. Domácí celek sice soupeři odskočil v první půli až na čtyřbrankový rozdíl, do přestávky ale Brňané korigovali na jednu branku. Ve druhé půli Brno dokázalo udržet vyrovnaný stav až do 44. minuty. Pak ale domácí výrazně zlepšili obranu a šňůrou branek z rychlých útoků, především zásluhou Kavky a Kovaříka odskočili až na šestibrankový náskok, který pak dokázali uhájit přes veškerou snahu hostů, kteří neváhali celých pět minut hrát osobní obranu. Utkání tak skončilo za stavu 35:29.

• Nejslepší střelci domácích: Valášek 8/4, Plšek 7, Kovařík 6
  • Nejlepší střelci hostů: Večeřa 8, Hubáček 7/1, Zima 3, Koubek 3/1
  • Sedmimetrové hody: 6/6 – 2/2
  • Vyloučení: 2 - 4
  • Rozhodčí: Bečička, Horák