Neděle, 19 Únor 2012 21:24

Nedělní derby v Přerově se nám nepovedlo

Tipgames extraliga – 17. kolo

Přerov – Hranice 27:25 (14:13)

V nedělním derby v Přerově jsme chtěli oplatit domácí porážku a také jsme odpovědně do utkání vstoupili. Agresivní obrana, dobrá střelecká úspěšnost v útoku a k tomu ještě výborné zákroky brankáře Kučerky nám vynesly vedení až 13:6 a zdálo se, že vše běží podle plánu. Uspokojení tímto stavem jsme najednou produkovali chyby a probuzený Přerov se znovu postupně dostával do tempa a využíval jakoukoliv naši nepřesnost. Především velká četnost vyloučení na naší straně na konci prvního poločasu dala Přerovu možnost výsledek obrátit a z našeho slibného náskoku nebylo nic a tak jsme nakonec dokonce odcházeli do šaten s jednobrankovým mankem.

I druhý poločas tahal Přerov za delší konec. I když byl úvod druhého poločasu vcelku vyrovnaný, přece jenom se podařilo Přerovu v 49 minutě i díky zlepšenému výkonu brankáře Štolcara odskočit až na čtyři branky. U nás to skřípalo především v útočné fázi, kde jsme se nemohli prosadit, přišly k tomu individuální chyby a Přerov nás trestal. Poté jsme se ještě vzchopili a dotáhli jsme až na rozdíl jedné branky 23:22. To nás ale stálo mnoho sil, které nám v závěru chyběly a Přerov si dvoubrankové vedení udržel až do konce.

• Nejlepší střelci Hranic: Galus 6/3, Dolák 4, Indrák 4, Brož 3, Čadra 3, Weintritt 3
  • Nejlepší střelci Přerova: Plšek 8/1, Kavka 5, Valášek 4, Hradil 3, Zemánek 2, Zedek 2
  • Úspěšnost zákroků: Kučerka 40%
  • Sedmimetrové hody při hře: 3/1 - 3/3
  • Vyloučení: 6 - 8
  • Červená karta: Galus (Hranice) , Kavka ( Přerov) oba 58 min.
  • Rozhodčí: Králíček, Letev