Neděle, 19 Únor 2012 21:38

Vyrovnané utkání a zároveň boj o šestou příčku

Brankář Lukáš Kurial byl oporou Jičínských. Brankář Lukáš Kurial byl oporou Jičínských. Foto Zdeněk Šrubař

Tipgames extraliga – 17. kolo

Frýdek – Místek - Jičín 27:27 (12:17)

Vyrovnané utkání a zároveň boj o šestou příčku viděli diváci na severu Moravy. Od začátku se oba celky střídaly ve vedení, až v posledních pěti minutách první půle se podařilo hostům šňůrou pěti branek odskočit na poločasové vedení 12:17. Tento náskok obětaví domácí smazali již v 37. minutě, ale byli to i nadále oni, kdo po většinu druhého poločasu dotahoval ztrátu. Už už to vypadalo na vítězství Východočechů. Skvělý zákrok Šoltése a střela Romana Mecy v poslední minutě ale rozhodly o remíze. Utkání tak končí stejným výsledkem, jako měření sil těchto soupeřů v 6. kole.

• Nejslepší střelci domácích: Meca 7, Dyba 5/4, Kichner 3, Holbein 3, Hladký 3
  • Nejlepší střelci hostů: Kraus 7, Babák T. 5/2, Naimann 3/1, Bareš 3
  • Sedmimetrové hody: 5/4 – 4/3
  • Vyloučení: 3 - 3
  • Rozhodčí: Macho, Hájek