Středa, 07 Březen 2012 22:00

Zubřané dohrávali 16 kolo

Tipgames extraliga – 16. kolo, dohrávka

Zubří – Plzeň 24:22 (9:10)

Ještě v prvním poločase se v Zubří dařilo lépe Plzni. V dohrávce se hosté brzy ujali vedení a v 11. minutě to bylo 4:0. Smůlu Zubří prolomil až Ondřej Mika a jeho družstvo se probudilo. Za pět minut bylo vyrovnáno 5:5 a až do konce poločasu se pak vedení přelévalo ze stran na stranu, do šaten šli s jednobrankovou výhodou ale opět Západočeši. Po celý druhý poločas se pak skóre tahalo o jedinou branku, ani jedno družstvo nedokázalo svému soupeři odskočit. Rozhodla tak poslední pětiminutovka. Během ní Plzeňští ani jedinkrát neskórovali. Malina totiž zamkl branku, síť Plzně rozvlnil ještě třemi brankami Stržínek a Zubří se tak před domácím fanklubem radovalo z cenných dvou bodů za napínavý a vyrovnaný souboj.

• Nejslepší střelci domácích: Stržínek 8/3, Jurka 4, Bechný 4, Mičkal 4
  • Nejlepší střelci hostů: Škvařil 5/2, Šindelář 5, Bečvář 4
  • Sedmimetrové hody: 4/3 -
  • Vyloučení: 3 – 6
  • Červená karta: 3 – 6
  • Rozhodčí: Bečička, Horák