Konečná porážka Kopřivnice o osm gólů

Ilustrační foto Ilustrační foto

Tipgames extraliga - 20. kolo, předehrávka

Kopřivnice – Dukla 27:35 (12:17)

První poločas večerní předehrávky v Kopřivnici byl dlouho vyrovnaný. Domácí házenkáři dokázali držet s favorizovanou Duklou krok až do 15. minuty a stavu 5:6. Pak přišly dvě rychlé branky do kopřivnické sítě a Pražané začali budovat svůj náskok. Dělali méně technických chyb a využívali ztrát domácích v útočné fázi. Mezi poločasy vedli hosté 17:12. Ve druhé půli si už Dukla v poklidu udržovala svůj náskok z první třicetiminutovky. V posledních patnácti minutách narostlo její vedení až na osm branek. Devíti brankami k tomu přispěl Piskač, na druhé straně byl nejúspěšnějším střelcem Rachač. Ani jeho deset proměněných střel nestačilo na nic lepšího, než na konečnou porážku Kopřivnice o osm gólů.