Neděle, 11 Březen 2012 21:24

V posledních minutách už nikdo neskóroval

Tipgames extraliga - 20. kolo

Jičín – Karviná 29:29 (13:17)

V televizním utkání se dnes utkaly celky Jičína a Karviné. Hostující celek začal lépe a po dvou minutách vedl 2:0. Brzy se však domácí vzpamatovali a srovnali krok. Další výraznější odskočení se pak hostujícímu družstvu povedlo až v poslední pětiminutovce první půle, kdy se Karvinští soupeři vzdálili až na pět branek rozdílu (9:14). Poté dokázali sice házenkáři Karviné zásluhou Petrovského svůj náskok ještě navýšit, v poslední vteřině ale Rychna zkorigoval stav na poločasových 13:17. Dlouho si pak Karvinští dokázali svůj náskok udržovat. Pálili ze všech pozic, dařilo se hlavně Hastíkovi s Petrovským. Deset minut před koncem pořád ještě vedli pětibrankovým rozdílem, poslední desetiminutovku ale nezvládli. Kvasnička s Tomášem Babákem zaznamenali několik rychlých střel, na druhé straně karvinští střelci několikrát ztroskotali na brankáři Kurialovi. Vyrovnávací gól měl na svědomí v 58. minutě Král. V dramatických posledních minutách už nikdo neskóroval. Ani v oddechovém čase připravená akce domácích nebyla úspěšně zakončená, a tak se dnes u lesa Řáholce dělily body rovným dílem.

• Nejslepší střelci domácích: Babák T. 10, Zeman 5/4, Kvasnička 4. Král 4
  • Nejlepší střelci hostů: Petrovský 7/2, Hastík 6, Požárek 3, Mlotek 3
  • Sedmimetrové hody: 4/4 – 4/4
  • Vyloučení: 2 - 4
  • Rozhodčí: Hanák, Novák