Utkání skončilo 8 brankovou porážkou Jihočechů

Ilustrační foto Ilustrační foto

Tipgames extraliga - 21. kolo

Dukla – Třeboň 28:21 (15:4)

Utkání na Dukle dnes připomínalo souboj dvou týmů ze zcela odlišných výkonnostních skupin. Třeboňští dokázali vstřelit první branku až po patnácti minutách hry, kdy už prohrávali 0:6. Ani poté, co nulu z jejich konta odmazal Kubík, se jejich střelecká potence zásadně nezvýšila. Naopak Syřínek s Krupou mířili často a přesně. Hosté proměnili za prvních třicet minut jen čtyři střely a o přestávce tak prohrávali o jedenáct 4:15. V úvodu druhého poločasu čtyřmi rychlými brankami domácí ještě navýšili svůj náskok – ve 34. minutě to bylo 19:5, ve 38. minutě 21:6. Potom ale domácí povolili, trenér zamíchal sestavou a tréninkový přístup k posledním minutám utkání Třeboňští několikrát potrestali. Ovšem bezpečný náskok si Dukla dobře pohlídala, a tak utkání nakonec skončilo osmibrankovou porážkou Jihočechů.