Sobota, 17 Březen 2012 16:03

Devíti brankovým rozdílem zvítězila Karviná

Vojtěch Petrvoský dnes nastřílel do branky Frýdku jedenáct střel. Vojtěch Petrvoský dnes nastřílel do branky Frýdku jedenáct střel. Foto Ivo Dudek

Tipgames extraliga - 21. kolo

Karviná – Frýdek-Místek 36:27 (21:13)

Devíti brankovým rozdílem porazili v regionálním derby Karvinští Frýdek-Místek. Skóre bylo vyrovnané v podstatě jen během prvních osmi minut (4:4). Potom se ale rozstřílel Hastík, Frýdek chyboval a Karviná si začala budovat stále výraznější náskok. V 15. minutě vedli domácí 10:5, těsně před koncem druhé půle už o devět 21:12. Už počet branek vstřelený v první půli do sítě Frýdku byl poměrně vysoký, i ve druhé půli si pak domácí svou střeleckou aktivitou dokázali udržovat stále přibližně desetibrankový náskok. Skóroval především domácí Petrovský, autor jedenáct branek. Ještě pět minut před koncem vedla Karviná o čtrnáct branek, na konečných 36:27 korigovali Jan Holbein a jmenovec nejproduktivnějšího střelce domácích Leoš Petrovský.

• Nejslepší střelci domácích: SPetrovský V. 11/1, Krahulec 5, Hastík 5
  • Nejlepší střelci hostů: Petrovský L. 7/2, Holbein 5, Meca 7
  • Sedmimetrové hody: 1/1 – 4/2
  • Vyloučení: 6 – 7
  • Červená karta: Kichner
  • Rozhodčí: Bubeníček, Kosmák