Neděle, 18 Březen 2012 16:21

Vítězství Hranic s dvoubrankovým rozdílem

Tipgames extraliga – 21. kolo

Hranice – Kopřivnice 19:17 (13:10)

Tuto neděli k nám zavítali hosté z Kopřivnice, kteří figurují momentálně na 11. místě v tabulce. My jsme byli papírovými favority a tak se mohlo zdát, že zápas bude jednoznačnou záležitostí. Začátek utkání nám vyšel lépe, dostali jsme se do vedení a hráli přesně to, co jsme chtěli. Dobré kombinace vedené Bajgarem a zakončované Šírou nás dostali v jedenácté minutě do vedení 7:2. Pětibrankový náskok nás až moc uklidnil, polevili jsme v koncentraci a soupeř využíval našich nepřesností a postupně snižoval až na poločasových 13:10.

Po změně stran jsme opět koncentrovaně začali a dvěma góly jsme šli opět do pětibrankového vedení. Ve druhém poločase již dominovaly na obou stranách obrany nad útokem a tak se diváci nedočkali vysokého počtu branek. Na obou stranách se dařilo brankářům, jak na naší straně Kučerkovi, tak i Pourovi na straně kopřivnických. Ani naše vedení ve dvacáté minutě 17:13 ještě nebylo rozhodující a hosté šňůrou tří branek snížili až na jednu branku a závěr byl velice dramatický. My jsme devatenáctou brankou z ruky Doláka v posledních vteřinách dokonali naše vydřené, ale i šťastné vítězství.

Díky opět všem věrným fanouškům, kteří nás povzbudili i v těch slabších okamžicích.

• Nejlepší střelci Hranic: Šída 6, Čadra 3, Bjgar 3/1, Dolák 3
  • Nejlepší střelci Kopřivnic: Rachač 5/1, Aspirids 3, Gřes 3/2
  • Úspěšnost zákroků: Kučerka 52%
  • Sedmimetrové hody při hře: 1/1 – 5/3
  • Vyloučení: 7 - 5