Hranické poslední vítězství základní části

Ilustrační foto Ilustrační foto

Tipgames extraliga – 22. kolo

Třeboň – Hranice 15:19 (8:10)

onlajny-logo

K poslednímu zápasu základní části jsme zajížděli na palubovku posledního družstva tabulky do Třeboně. Třeboň v boji o záchranu potřebovala body a jistě si před zápasem proti nám dělala naděje. Také byl první poločas velice vyrovnaný a na obou stranách dominovali brankáři a často byly útoky na obou stranách bezzubé. Proto se ani jeden ze soupeřů neodpoutal a nevytvořil náskok. Přesto jsme dokázali ke konci poločasu dvěma brankami z ruky Doláka a Čadry jít do dvoubrankového vedení a vytvořit si alespoň malý náskok do boje ve druhém poločase.

Ani druhý poločas nebyl bohatý na branky. Průběh byl velice vyrovnaný, ale přece se nám podařilo ve 47. minutě odskočit na čtyři branky 16:12 a to byl asi v tomto zápase rozhodující náskok. I když Třeboň dělala vše možné a snížila ještě jednou na dvoubrankový rozdíl, více jsme jim nedovolili. Brankář Kučerka zabránil nebezpečným střelám vyslaných na naši branku a úspěšné zakončení našich útoku především z ruky Čadry nás dovedlo do vítězného konce a tak jsme si odvezli z jihu Čech dva body.