Sobota, 24 Březen 2012 04:06

Dukla připravili Jičín o domácí neporazitelnost

Tipgames extraliga - 22. kolo

Jičín- Dukla 24:25 (11:13)

Jičínští zatím nikomu nedovolili odvézt si z jejich palubovky plný bodový zisk. To se podařilo až dnes Dukle, i když cesta Pražanů k vítězství byla velmi těžká a k jejich vítězství pomohla i trocha štěstí. Celé utkání bylo velmi vyrovnané. Už v prvním poločase šlágru kola drželi vedení na své straně většinou hosté z Prahy, nebylo však vyšší než tříbrankové. Těsný náskok si Pražané udržovali i ve druhém poločase, deset minut před koncem ale domácí hrdina Babák vyrovnal na 19:19 a začalo obrovské drama. Tři minuty před konce to bylo zase o dvě branky zásluhou Piskače, v poslední minutě vyrovnal Král, v závěrečných čtyřech vteřinách ale z devítimetrového hodu rozhodli o svém nejtěsnějším možném vítězství házenkáři hostů a připravili tak Jičín o domácí neporazitelnost.

• Nejslepší střelci domácích: Babák 7/3, Vocásek 4, Kraus 4
  • Nejlepší střelci hostů: Kastner 5, Sviták 4, Mráz 4, Kotrč 4/1, Krupa 4/2
  • Sedmimetrové hody: 3/3 – 3/3
  • Vyloučení: 2 - 5