Frýdek-Místek byl lepší

Momentka ze souboje mezi Frýdkem a Přerovem. Momentka ze souboje mezi Frýdkem a Přerovem. Foto Zdeněk Šrubař

Tipgames extraliga - 22. kolo

Frýdek-Místek – Přerov 35:24 (17:12)

Do desáté minuty drželi vedení na své straně spíš hosté z Přerova (6:7), pak se ale do ráže dostali domácí a sypali do sítě hostů střelu za střelou. Ve 20. minutě vedli Frýdečtí 13:9, dvě minuty před přestávkou dokonce měli náskok šesti branek 17:11. Rozhodující brejk domácích přišel mezi 37. a 41. minutou, kdy šestibrankovou šňůrou navýšili Frýdečtí svůj náskok na dvanáct gólů (26:14)! A hosté nejen že už tento náskok soupeře neodmazali, naopak vedení domácích se ještě zvětšovalo (33:20). Toto manko snížili v poslední minutě až Pernička s Hradilem na konečných 35:24..

• Nejslepší střelci domácích: Hes 7, Meca O. 5, Meca R. 4, Vacula 4, Holbein 4
  • Nejlepší střelci hostů: Pernička 6, Kavka 6, Kovařík 4
  • Sedmimetrové hody: 1/0 – 4/1
  • Vyloučení: 3 - 2
  • Rozhodčí: Bečička, Horák