Neděle, 15 Duben 2012 03:45

Hranice nad Kopřivnicí zaslouženě zvítězily

Tipgames extraliga – nadstavba 7. – 12. místo – 1. kolo

Hranice – Kopřivnice 29:22 (11:11)

Prvním zápasem na domácí palubovce se rozjela nadstavbová část letošního ročníku extraligy. My jsme přivítali hosty z nedaleké Kopřivnice, kteří potřebují body v boji o záchranu. První poločas byl vyrovnaný a ani jeden z obou týmů se nedokázal odpoutat na větší než dvoubrankový rozdíl a tak poločasový výsledek 11:11 byl spravedlivý. Druhý poločas vyšel lépe nám, díky agresivní obraně a především zrychleným přechodem do rychlého protiútoku se nám podařilo brankovou šňůrou jít do pětibrankového vedení a díky tomu jsme získali i větší klid v útočné fázi a náš náskok se postupně zvyšoval až na deset branek a hru jsme měli plně pod kontrolou. V závěru se Kopřivnice zmohla jen na kosmetickou úpravu výsledku a tak jsme si první body v nadstavbě připsali na své konto.

Díky opět věrným fanouškům za hlasitou podporu, kterou budeme již tuto středu opět potřebovat, neboť hostíme od 15 hodin Talent Plzeň.

• Nejlepší střelci Hranic: Magrla 5/1, Bajgar 5, Šíra 5, Dolák 5
  • Nejlepší střelci Třeboně: Gřes 6/5, Hanzelka 6, Veřmiřovský 4
  • Úspěšnost zákroků: Kučerka 52%
  • Sedmimetrové hody při hře: 4/3 – 5/5
  • Vyloučení: 2 - 3