Středa, 18 Duben 2012 18:45

Karviná podlehla pětibrankovým rozdílem

Tipgames extraliga – nadstavba 1. – 6. místo – 2. kolo

Lovosice – Karviná 33:28 (13:12)

O nic méně napínavý ale nebyl ani druhý ze soubojů nejlepších celků. Poté, co podlehli o parník v Zubří, si určitě chtěli Lovosičtí spravit reputaci. Za oběť jim padla Karviná. První poločas byl zcela vyrovnaný, největší náskok si vytvořily Lovosice ve 21. minutě (11:8) zásluhou Motla se Škvařilem. Do poločasu ale Karviná manko stáhla a drama pokračovalo. Vedení domácích ale po návratu z kabin zvolna branku po brance opět narůstalo. Ve 40. minutě to bylo o tři (20:17), v 50. minutě o pět (28:23), dvě minuty před koncem prohrávali hosté už o šest. V posledních minutách se sice vzepjali Chudoba s Kalousem k závěrečnému pokusu o korekci skóre, nakonec však přece jenom domácím Karviná podlehla pětibrankovým rozdílem.

• Nejslepší střelci domácích: Motl 8/3, Krahulík 7, Škvařil 7
  • Nejlepší střelci hostů: Chudoba 9/3, Vančo 5, Petrovský 5
  • Sedmimetrové hody: 4/3 – 4/3
  • Vyloučení: 5 - 3
  • Rozhodčí: Macho, Hájek