Středa, 18 Duben 2012 19:02

Zápas skončil zaslouženě remízou

Tipgames extraliga – nadstavba 7. – 12. místo – 2. kolo

Třeboň – Brno 22:22 (12:10)

Na palubovce aktuálního outsidera soutěže bojovalo o první nadstavbové body Brno. A od rybníku Svět si odvezlo alespoň jeden. Začátek utkání vyšel lépe Jihočechům, kteří po deseti minutách hry vedli 6:3. Hosté se ale dokázali zkoncentrovat a o patnáct minut později srovnali se soupeřem krok (8:8). Potom se ale na dalších pět minut střelecky odmlčeli a Třeboňští se jim opět vzdálili na rozdíl tří branek. Návrat ze šaten se hostujícímu celku naopak dost vydařil. Úsek zápasu mezi 31. a 45. minutou vyhráli 7:2, jejich náskok byl stále ale jen třígólový (14:17). Dařilo se tradičně hlavně Hubáčkovi, ke kterému se přidali ještě Kudla s Mičolou. Poslední minuty zápasu pak byly jako na houpačce, a tak utkání, ve kterém se oba celky pravidelně střídaly ve vedení, skončilo zaslouženou remízou

• Nejslepší střelci domácích: Kubík 6/3, Zbíral 4, Brchaň 4, Loskot 3
  • Nejlepší střelci hostů: Hubáček 5/1, Korejčík 4, Kudla 3, Mičola 3, Paseka 3
  • Sedmimetrové hody: 3/3 – 2/1
  • Vyloučení: 3 - 5
  • Rozhodčí: Kohout, Vaník