Ilustrační foto Ilustrační foto

Tipgames extraliga - nadstavba 7. - 12. místo - 3. kolo

Hranice – Třeboň 28:23 (12:14)

onlajny-logo

V dalším domácím zápase jsme přivítali soupeře ze dna tabulky Třeboň. Po vynikajícím výkonu v předchozím zápase proti Plzni se mohlo zdát, že zápas proti Třeboni bude jednoduchou záležitostí, ale ba naopak. Soupeř od samotného začátku příkladně bojoval a my jsme nebyli dostatečně nahecování a hráli na půl plynu, jako kdybychom soupeře podcenili a mysleli si, že vše přijde samo a zápas bude jednoduchou záležitostí. Nedůslednost a nedůraznost v obraně dovolovala soupeři lehce skórovat a i po celý první poločas udávat tempo zápasu. Vedení Třeboně minutu od minuty narůstalo. I v útočné fázi jsme nebyli právě při chuti a kupili chyby a neproměňovali šance. Sice jsme dokázali vyrovnat na 12:12, ale poslední slovo v prvním poločase měli hosté a tak jsme z hřiště odcházeli po prvním poločase velice zklamáni.

Nezbývalo nic jiného než zabrat a ve druhém poločase vydat ze sebe úplně vše. Zlepšená obrana v čele s Brožem, dobré zákroky brankáře Kučerky a góly z rychlého útoku nám postupně zajistily obrat v utkání a tak jsme se postupně dostali do vedení, které narostlo ve 20. minutě až na pět branek. Hosté se sice nevzdávali, ale na obrat to již nestačilo a tak jsme si nakonec udrželi náskok až do konce a zvítězili. Ale naše pětibrankové vítězství nebylo vůbec jednoduché.