Neděle, 22 Duben 2012 06:24

Zubří nadělili Přerovu sedmibrankovou porážku

Tipgames extraliga - nadstavba 1. - 6. místo - 3. kolo

Zubří - Přerov 26:19 (15:9)

Domácí házenkáři dnes byli papírovým favoritem a této pozici dokázali bez větších obtíží dostát. Od začátku utkání byli tím lepším celkem na palubovce a udržovali si poměrně pohodlný náskok. V 10. minutě vedli 5:2, v 15. minutě 9:3, o přestávce 15:9. Dobře a často pálili Mičkal s Jurkou, vrásky přidělával Přerovským výbornými zákroky i Malina. Šňůra čtyř branek, které mezi 33. a 36. minutou padly do sítě Hanáků, znamenala navýšení rozdílu ve skóre už na deset gólů. Jedinou slabší chvilku si Zubřané vybrali až mezi 47. a 56. minutou, kdy se střelecky odmlčeli a naopak Plšek s Mužíkem pěti brankami stav utkání mírně zkorigovali. Poslední minuty utkání už ale opět patřily Zubří, jehož střelci nakonec nadělili Přerovu sedmibrankovou porážku.

• Nejslepší střelci domácích: Mičkal 7, Hanták 5, Jurka 4
  • Nejlepší střelci hostů: Plšek 7/1, Kovařík 3, Hradil 3
  • Sedmimetrové hody: 1/1 – 3/1
  • Vyloučení: 2 - 1
  • Rozhodčí: Halada, Pavlát