Sobota, 21 Duben 2012 06:44

Kopřivnice v Brně podlehla 24:31

Tipgames extraliga - nadstavba 7. - 12. místo - 3. kolo

Karviná – Dukla 22:28 (8:13)

Ani ne stovka diváků dnes v Brně přihlížela prvnímu nadstavbovému vítězství domácích házenkářů. Předposlední Kopřivnice vedla jen v prvních dvou minutách do stavu 2:1. Pak už čtyři rychlé branky královopolských střelců předznamenaly další průběh utkání. V 7. minutě vedli domácí házenkáři 5:2, v 18. minutě 10:6. Tradičně střelecky úspěšný byl Hubáček, krok s ním drželi Zima s Mičolou. Z kopřivnických střelců naopak vynikal jen Hanzelka, a tak ve 45. minutě hosté prohrávali 15:20. Navíc se jim vůbec nevydařil úsek utkání mezi 48. a 55. minutou, který prohráli 1:6 (55. minuta 27:19) a v závěru zápasu už se tak mohli snažit jen o co nejpříznivější korekci skóre. Ta se nakonec podařila Veřmiřovskému s Martináskem a Kopřivnice tak v Brně podlehla 24:31.

• Nejslepší střelci domácích: Hubáček 7/2, Večeřa 6, Mičola 6
  • Nejlepší střelci hostů: Hanzelka 8, Reček 3, Martinásek 2, Rachač 2/1, Veřmiřovský 2
  • Sedmimetrové hody: 4/2- 5/3
  • Vyloučení: 1 - 2
  • Rozhodčí: Halada, Pavlát