Neděle, 29 Duben 2012 03:45

Další remízu viděli diváci házené v Hranicích

Tipgames extraliga – nadstavba 7. - 12. místo – 4. kolo

Hranice – Frýdek-Místek 25:25 (12:12)

V sérii domácích zápasů jsme tentokrát přivítali hosty z Frýdku-Místku a my jsme si chtěli i v tomto zápase udržet domácí neporazitelnost. Úvod utkání vyšel lépe hostům a taky po celý první poločas vedli a udávali tempo hry. Vedení si Frýdečtí neustále udržovali, neboť jsme nebyli úderní v útoku a nedokázali se prosadit z prostoru spojek a hosté našli vždy nějakou skulinu v naší obraně, která byla málo pohyblivá a vázla komunikace. Avšak díky šňůře tří branek jsme dokázali srovnat a ještě do poločasu náskok hostů eliminovat a do šaten se šlo za nerozhodného stavu 12:12.

Ani v druhém poločase se obraz hry nezměnil a tak hráči z Frýdku-Místku zostřili tempo a dostali se do vedení až o čtyři branky. Zdálo se, že si hosté odvezou oba body. Sice jsme se v tomto zápase trápili, ale určitě jsme se nevzdali. V posledních minutách jsme ještě zabojovali a i díky úspěšným zákrokům brankáře Kučerky, gólům Šíry a Magrly jsme se na Frýdek dotáhli a taky vyrovnali. I když měl každý ze soupeřů možnost strhnout vítězství na svou stranu, skončil zápas nakonec remízou 25:25. Neporazitelnost se nám sice udržet podařila, ale ztráta bodu na domácí půdě určitě bolí.

• Nejlepší střelci Hranic: Šíra 6, Čadra 5, Galus 4
  • Nejlepší střelci Frýdku: Dyba 6, Petrovký 5/2, Hes 4
  • Úspěšnost zákroků: Kučerka 51%
  • Sedmimetrové hody při hře: 2/1 – 6/2
  • Vyloučení: 5 - 2
  • Červená karta: Indrák -
  • Rozhodčí: Pavlíček, Tokoš