Utkání v Brně mělo poměrně jednoznačný průběh

Ilustrační foto Ilustrační foto

Tipgames extraliga – nadstavba 7. - 12. místo – 5. kolo

Brno – Hranice 20:30 (9:14)

onlajny-logo

Po sérií domácích zápasů jsme se vydali do Brna, kde jsme odehráli další zápas ze série zápasů v nadstavbě. Po ztrátě bodu s Frýdkem-Místkem jsme si chtěli spravit chuť a odvést si oba body. Odhodlaně jsme nastoupili do zápasu a snad jen úvod byl vyrovnaný, neboť jsme nevyužívali vypracované šance a dělali technické chyby při přechodu do rychlého útoku a tudíž dávali šanci domácímu družstvu držet s námi krok. Postupně jsme ale naši hru zpřesnili a do konce prvního poločasu jsme si díky brankám Čadry a Galuse utvořili solidní náskok pěti branek (14:9).

Na začátku druhého poločasu jsme byli střelecky při chuti, drželi jsme tempo a odskočili domácím až na desetibrankový rozdíl, který byl v zápase rozhodujícím. Ale i přesto, že se domácí pokoušeli o obrat a snížili po našem chvilkovém herním výpadku na 16:22, jsme již zápas nepustili z rukou a opět postupně zvyšovali vedení až na konečných 30:20 a tak jsme z Brna odjížděli s dobrou náladou a na naše konto jsme si připsali další dva body.