Branková smršť se snesla do sítě Hanáků

Branková smršť se snesla do sítě Hanáků Foto Ivo Dudek

Tipgames extraliga - nadstavba 1. - 6. místo - 5. kolo

Karviná – Přerov 40:29 (24:14)

Branková smršť se snesla do sítě Hanáků. Přerovu sice vyšel lépe vstup do utkání – po devíti minutách vedli 6:4. Vedli ještě i ve 12. minutě (6:9). Mezi 13. a 20. minutou se ale vše otočilo – pak ale deset balónu v řadě nasypali Vančo se Sliwkou do branky Přerova a hosté na to nenašli odpověď (16:9). Do přestávky narostl náskok domácích už na deset gólů a ve druhém poločase se vedení Karviné ještě zvyšovalo, i přes střeleckou úspěšnost přerovských Kavky s Plškem. Karvinským se střelecky velmi dařilo, téměř vše, co poslali na branku hostů, skončilo v síti a do střeleckého zápisu promluvili téměř všichni nominovaní hráči. Brankostroj domácích se zastavil až se závěrečným hvizdem, kdy na ukazateli skóre už zářila čtyřicítka!

• Nejslepší střelci domácích: Chudoba 6, Vančo 6, Krahulec 6
  • Nejlepší střelci hostů: Kavka 9, Plšek 8, Pernička 5
  • Sedmimetrové hody: 1/0 – 0/0
  • Vyloučení: 3 - 0
  • Rozhodčí: Novotný, Samek