Čtvrtek, 03 Květen 2012 09:05

Hranice dovedly utkání do vítězného konce

Tipgames extraliga – nadstavba 7. - 12. místo – 6. kolo

Kopřivnice – Hranice 27:30 (17:20)

I další zápas v nadstavbové části, tentokráte v Kopřivnici, jsme dotáhli do vítězného konce. Zápas to nebyl jednoduchý, neboť se Kopřivnice v domácím prostředí umí vytáhnout a taky kopřivnickým vyšel úvod utkání a my tahali za kratší konec. Již jsme prohrávali 7:4 a naše hra neodpovídala našim schopnostem. Až teprve po team time outu jsme se konečně probudili a zrychlili naši hru. Obrana byla tvrdší, zrychlili jsme přechod do rychlého protiútoku a najednou se dostali do vedení, které jsme si udržovali až do konce prvního poločasu. Nakonec svítilo na tabuli na naší straně o tři branky více než na straně domácích 20:17.

Ve druhé půli jsme si udržovali náš náskok. Aktivní obrany na obou stranách a dobré zákroky jak Kučerky, tak i Holečka měly za příčinu, že druhá půle již nebyla tak bohatá na branky. Ale zápas, trochu i plný emocí, se trochu zdramatizoval poté, co Kopřivnice srovnala na 26:26. Odhodláni vyhrát jsme posledních pět minut dokázali zmobilizovat veškeré síly, přišly důležité momenty brankáře Kučerky a nakonec zvítězili 30:27.

• Nejlepší střelci Hranic:Čadra 7, Indrák 5, Galus 5/2
  • Nejlepší střelci Kopřivnice: Rachač 8, Gřes 7/4, Aspiridis 4
  • Úspěšnost zákroků: Kučerka 33%
  • Úspěšnost zákroků: Fabián 31%
  • Sedmimetrové hody při hře: 5/4 – 2/2
  • Vyloučení: 4 – 4