Pondělí, 07 Květen 2012 04:20

Nakonec však i přes snahu Přerovských Jičín zvítězil

Tipgames extraliga- 1. – 6. místo – 7. kolo

Jičín – Přerov 25:21 (11:11)

Diváci v Jičíně v prvním poločase zápasu mezi domácími a Přerovem moc branek neviděli. Maximálně vyrovnaná první třicetiminutovka byla přehlídkou zákroků brankáře Štolcara, ale i úspěšných střel domácího Zemana. Domácí si stále udržovali mírný náskok, Hanáci se však snažili držet na dostřel. Těsně před přestávkou Pernička srovnal na 11:11 a ve druhém poločase se začínalo od nuly. I ve druhé půli narůstalo skóre jen zvolna a pomalu narůstalo i vedení domácích házenkářů. Tempo střelby Jičínských se zvedlo v poslední čtvrtině zápasu. Deset minut před koncem vedli Východočeši rozdílem šesti gólů 22:16, Zemánek s Kovaříkem se ale snažili manko zkorigovat. Nakonec však i přes snahu Přerovských Jičín zvítězil čtyřbrankovým rozdílem 25:21.

• Nejslepší střelci domácích: Kvasnička 5, Vocásek 5, Babák 4/1, Zeman 4/2
  • Nejlepší střelci hostů: Zemánek 8, Kavka 4, Kovařík 4, Pernička 4/1
  • Sedmimetrové hody: 3/3 – 1/1
  • Vyloučení: 6 - 3
  • Rozhodčí: Větrovský, Zych