Pátek, 11 Květen 2012 04:56

Další prohru Jihočechů sledovalo 50 diváků

Tipgames extraliga – nadstavba 7. – 12. místo – 8. kolo, předehrávka

Třeboň – Hranice 20:29 (10:11)

V páteční podvečer jsme nastoupili na půdě Třeboně, jejíž osud byl zpečetěn již před tímto zápasem a po dlouhých letech opouští Extraligu. Domácí nastoupili odhodlání zvítězit, aby si ještě mohli nějaký ten bod připsat na své konto. Pro nás to jistě nebyl jednoduchý zápas a první poločas tomu napovídal. Chyběla ta správná motivace a chladně jsme přistupovali ke koncovce. Ale i tak jsme si vybudovali dvě minuty před koncem čtyřbrankový náskok. Avšak mírné polevení v koncentraci dovolilo domácím šňůrou tří branek ještě zkorigovat na přijatelných 10:11.

Dobře jsme ale vstoupili do druhého poločasu, zvýšili jsme tempo i agresivitu a díky brankám Magrly, Doláka a Indráka jsme si vybudovali uklidňující náskok a rázem jsme vedli o sedm branek. Ani ve druhém poločase jsme domácím nedovolili dát více než deset branek a tak jsme si zaslouženě připsali další dva body za vítězství 29:20.

• Nejlepší střelci Třeboně: Kotlaba 4/1, Štěch 3, Zbíral 2, Brchaň 2, Loskot 2/1, Kubík 2, Mošovský 2
  • Nejlepší střelci Hranic: Magrla 7/2, Indrák 5, Dolák 4
  • Úspěšnost zákroků: Kučerka -%
  • Sedmimetrové hody při hře: 2/2 – 4/3
  • Vyloučení: 3 – 3