Neděle, 13 Květen 2012 17:34

Dukla Přerov porazila s devítibrankovým rozdílem

Tipgames extraliga - nadstavba 1. - 6. místo - 8. kolo

Přerov – Zubří 19:28 (6:14)

Prohra s Karvinou bude Dukelské hodně mrzet. Po dnešním večerním zápase jsou Zubřané dva body před Pražany, s Přerovem si poradili devítibrankovým rozdílem. Souboj Valachů s Hanáky měl velmi jednoznačný průběh. Domácí vedli jen v první čtvrtině do stavu 4:3, potom už stále tahali za kratší konec. Moc branek ale diváci v Přerově neviděli. Hlavně v prvním poločase, na jehož konci svítilo na ukazateli skóre 6:14. V poslední desetiminutovce první půle se nedokázali domácí střelci prosadit, skórovali jen jedinkrát. V úvodu druhé půle sice proměňovaly obě strany branky se stejnou frekvencí, mezi 41. a 46. minutou ale nasypali zuberští střelci do branky Hanáků pět rychlých střel a jejich náskok narostl na třináct branek (10:23). Pak už se utkání jen dohrávalo a v důležitém zápase si Zubří připsalo dva cenné body.

• Nejslepší střelci domácích: Hradil 4, Mužík 4, Pernička 4/2
  • Nejlepší střelci hostů: Stržínek 7/2, Dědek 6, Kašný 4
  • Sedmimetrové hody: 3/2 – 4/3
  • Vyloučení: 4 - 5
  • Rozhodčí: Pavlíček, Tokoš