Neděle, 20 Květen 2012 20:20

Ani jednou se Hranicím nepodařilo jít do vedení

Holbein dnes dostal míč za brankovou čáru pětkrát. Holbein dnes dostal míč za brankovou čáru pětkrát. Foto Zdeněk Šrubař

Tipgames extraliga – nadstavba 7. – 12. místo – 9. kolo

Frýdek – Místek – Hranice 34:28 (19:16)

Poslední zápas v této sezóně na soupeřových palubovkách jsme absolvovali ve Frýdku-Místku. Zápas, který již nemohl ani jedno mužstvo posunout nahoru či dolů v tabulce, začali lépe domácí a ujali se vedení od samotného počátku zápasu. Toto vedení nebylo nikterak velké, přesto se nám nepodařilo ani jednou jít do vedení. Obrana nefungovala podle představ, nedokázali jsme pokrýt frýdeckou hru přes pivoty a zamezit rychlé protiútoky. I když jsme dokázali dát 16 branek za poločas, odcházeli jsme do kabin s tříbrankovým rozdílem, neboť nám Frýdek-Místek dokázal nastřílet branek devatenáct. (19:16)

Druhý poločas jsme začali dobře a ve 38. minutě se nám podařilo snížit na 21:20. Poté však série našich chyb v útoku, rychlé brejky domácích a pět branek v řadě rozhodly o osudu zápasu. Vedení o šest branek si domácí udržovali až do konce a zaslouženě zvítězili.

• Nejlepší střelci Frýdku-Místku: Holbein 5, Petrovský 5/1, Patřík 4, Kichner 4, Hes 4/2, Strack 4
  • Nejlepší střelci Hranic: Margla 6/3, Šíra 6, Dolák 4, Galus 4
  • Úspěšnost zákroků: Kučerka -%
  • Sedmimetrové hody při hře: 5/3 – 4/3
  • Vyloučení: 4 - 7