Sobota, 19 Květen 2012 20:47

Královopolští podlehli Plzni o tři branky

Tipgames extraliga – nadstavba 7. – 12. místo – 9. kolo

Brno – Plzeň 22:25 (14:14)

Utkání Brna s Plzní hrané před hrstkou brněnských diváků bylo vyrovnané jen v prvním poločase. I tehdy ale za delší konec tahali stále spíš domácí, i když vedli nejvýše o tři branky a Plzeň srovnala až v poslední minutě prvního poločasu na 14:14. Bodoval hlavně Hubáček, vyrovnávací branku Plzně proměnil Šindelář. Naopak do druhého poločasu vlétli hosté jako draci a prvních jedenáct minut popřestávkové půle vyhráli vysoko 9:1. Jejich náskok tak byl rázem osmibrankový. Posledních dvacet minut zápasu se ale Západočechům nevyvedlo. Do konce zápasu skórovali už jen dvakrát a to z ruky Bečváře a domácí zásadně ukrojili ze soupeřova náskoku. Na poslední tři branky už jim ale nezbyly síly a tak přes vydařený konec zápasu podlehli Královopolští Plzni o tři branky.

• Nejslepší střelci domácích: Hubáček 7, Koubek 4/3, Paseka 2, Zima 2/1, Korejčík 2, Musil 2/1
  • Nejlepší střelci hostů: Bečvář 5, Kust 5, Vinkelhöfer 4, Škvařil 4
  • Sedmimetrové hody: 6/5 – 1/0
  • Vyloučení: 2 – 4
  • Červená karta: Šindelář
  • Rozhodčí: Pavlíček, Tokoš