Neděle, 09 Září 2012 16:12

Přerov odešel poražen

Roman Bečvář se blýskl před odmácím publikem osmi brankami. Roman Bečvář se blýskl před odmácím publikem osmi brankami. Foto Hynek Sladký

Tipgames extraliga – 1. kolo

Plzeň – Přerov 29:21 (12:10)

První poločas byl zpočátku velmi vyrovnanou bitvou. Ještě ve 23. minutě bylo skóre vyrovnaných 8:8. V závěru poločasu se ale podařilo domácím házenkářům prolomit obranný val Hanáků a do šaten si odnášela Plzeň dvoubrankový náskok. Přesně mířil hlavně Bečvář, ve druhé půli se k němu připojili ještě Blecha se Strýcem. Hosté se ale drželi ještě i ve 45. minutě zápasu. Potom přišlo dlouhých patnáct minut střeleckého půstu na straně Přerova. Na sedm branek v řadě, které nasypali Západočeši do branky Přerova, zareagovali házenkáři z Hané až v posledních dvou minutách zápasu a podlehli tak soupeři na úvod sezóny o osm branek.